تاریخ شروع ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی داوطلبان شرکت در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شد

 • تاریخ شروع ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی داوطلبان شرکت در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اعلام شد

  دکتر اصغر عبادی فر دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی تاریخ  شروع ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی محققین داوطلب شرکت در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را اعلام کرد.

   

  به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر اصغر عبادی فر دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت:ثبت نام داوطلبین در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از روز شنبه 1394/5/17 آغاز می گردد و تا پایان وقت اداری روز 1394/7/15 ادامه خواهد یافت.فرایند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار بصورت الکترونیکی انجام می شود.

  وی افزود: تنها کتب تالیفی و برخی مستندات در بخش های خاص با شرایط مندرج در دستورالعمل بایستی به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

  رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیر بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، مراسم نهایی تجلیل از برگزیدگان بیست و یکمین دوره جشنواره را دی ماه سال جاری اعلام کرد.

  گفتنی است علاقمندان جهت کسب اطلاعات، ثبت نام و ارسال آثار می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی به آدرس الکترونیکی http://razi.research.ac.ir مراجعه نمایند.

   

   http://hbi.ir/forms/newsdetails.aspx?Id=9491&hbsId=0&category=0&templateid=0